Untitled Document
 
Anasayfa
Kurumsal
Ürünler
Ar-Ge
İnsan Kaynakları
İletişim
 
 
 
 
 
 
Boya sektöründe köpük giderici ajan
 
ANTIFOAM BE60
 
ÖZELLİKLER
 • Kullanıldığı sistemlerde köpük kesme ve köpüğün tekrar oluşumunu engelleyen,kullanıldığı sistemlerin film tabakasında balık gözü; krater gibi film yüzeyini bozacak bir yapıya neden olmaz.
 • Su bazlı akrilik, stiren akrilik, latex gibi birçok bağlayıcı içeren formülasyonda başarıyla kullanılabilen silikonsuz köpük kesicidir. Su ile her oranda karışabilir.
 •  
  UYGULAMA
  Köpük kesme etkisi oldukça iyi olan bu katkının formülasyonlarda iki aşamalı olarak kullanılması tavsiye edilir.Üretim ezme aşamasında 2/3’ü, sonlandırma aşamasında 1/3’ü ilave edilmesi tavsiye edilir.Toplam formülasyon üzerinden %0,2-0,5 kullanılabilir.Üretilen boya ya da kaplamanın uzun depolama süresi boyunca etkinliğini muhafaza eder. Boya ve kaplama formülasyonlarında yüzeyde açma problemine neden olmaz.
   
  SPESİFİKASYONLAR
  Görünüş Beyaz-Süt emülsiyon
  Kimyasal yapı Mineral yağ bazlı emülsiyon
  İyonik yapı Noniyonik
  pH 7,0 ± 0,5
  Aktif madde 58-67
  Çözünürlük Su ile her oranda kolayca çözünür.
  Yoğunluk (g/ml) 0,9 ± 0,05
   
  RAF ÖMRÜ
  Kullanmadan önce iyice karıştırılmalı ve donmaya karşı korunmalıdır. Orijinal ambalajında ve oda sıcaklığında 1 yıl depolanabilir. Bununla birlikte üzerindeki son kullanım tarihine dikkat edilmelidir ve kullanım talimatlarına uyulmalıdır.
   
  PAKETLEME
  20kg’lık, 30kg’lık, 60kg’lık plastik bidon, 200kg’lık sac varil veya 1 tonluk IBC.
   
  Yukarıda verilen bilgiler genel mahiyettedir. Her işletme kendi şartlarına göre kontrol ederek kullanmalıdır. Bu nedenle herhangi bir yasal yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Her türlü teknik sorunlarınız için firma yetkilimizle temasa geçebilirsiniz. Firmamız kontrolümüz dışında ki olaylardan sorumlu değildir.